REFERENCE

Jako jeden z dárků jsem dostala poukaz na kurz osobního líčení. Celý proces jsem si užila a naučila se jak správně aplikovat oční stíny, jaký tvar linky mi nejvíc sedí a dostala jsem spoustu rad, bez kterých se už neobejdu. Gábina je velmi milá a její služby jsou profesionální.

Kamila C.

"S líčením na svatbu jsem byla maximálně spokojená. Makeup byl precizní, vydržel perfektně celý den a sklidil plno krásných ohlasů. Ještě jednou moc děkuji a doporučuji"

Michaela K.

"Gábinu jsem objevila díky jejímu blogu, kde jsem ráda sledovala její práci. Když jsem se rozhodovala o mém velkém dni, tak volba ohledně líčení byla jasná. Moc děkuji za krásný účes a za líčení, které vydrželo celý den a celou noc. Nemohla jsem si vybrat lépe"

Eva Š.

„Od Gabči jsem si nechávala dělat maturitní líčení a účes a musím říct, že jsem si nemohla vybrat lépe! Vše dopadlo daleko líp, než moje počáteční představa. Rozhodně doporučuji! “

Jana B.

„Moc děkuji za nádherné líčení, které bylo dechberoucí. Líbilo se opravdu všem a já se cítila na mém maturitním plese nádherně.“

Adéla N.